Agenda 2017/2018



september 2017
do 07-09-17 Algemene ledenvergadering  
do 14-09-17 Interne competitie ronde 1  
za 16-09-17   Oegstgeest 1 - Fischer Z
do 21-09-17 Interne competitie ronde 2  
do 28-09-17 Interne competitie ronde 3  
oktober 2017
do 05-10-17 Interne competitie ronde 4  
za 07-10-17   De Waagtoren 2 - Oegstgeest 1
do 12-10-17 Interne competitie ronde 5 Oegstgeest 2 - Oegstgeest 3
do 19-10-17 Interne competitie ronde 6  
do 26-10-17 Interne competitie ronde 7  
november 2017
do 02-11-17 Rapid ronde 1  
za 04-11-17   Paul Keres 3 - Oegstgeest 1
do 09-11-17 Interne competitie ronde 8 Oegstgeest 3 - Voorschoten 4
di 14-11-17   ASC 2 - Oegstgeest 2
do 16-11-17 Interne competitie ronde 9  
do 23-11-17 Interne competitie ronde 10  
za 25-11-17   Oegstgeest 1 - Leiderdorp
do 30-11-17 Interne competitie ronde 11  
december 2017
do 07-12-17 Interne competitie ronde 12 Oegstgeest 2 - Leiderdorp 2
di 12-12-17   Utile Dulci 1 - Oegstgeest 3
do 14-12-17 Interne competitie ronde 13  
za 16-12-17   Almere - Oegstgeest 1
do 21-12-17 Snelschaakkampioenschap  
do 28-12-17 Denksportcentrum gesloten  
januari 2018
do 04-01-18 Interne competitie ronde 14  
do 11-01-18 Rapid ronde 2  
ma 15-01-18   Bodegraven 1 - Oegstgeest 3
Daniel Noteboom 1 - Oegstgeest 2
do 18-01-18 Interne competitie ronde 15  
do 25-01-18 Interne competitie ronde 16
start tweede helft competitie
 
februari 2018
do 01-02-18 Interne competitie ronde 17  
za 03-02-18   Oegstgeest 1 - Promotie
do 08-02-18 Interne competitie ronde 18  
do 15-02-18 Interne competitie ronde 19 Oegstgeest 2 - Bodegraven 1
do 22-02-18 Interne competitie ronde 20 Oegstgeest 3 - ASC 2
maart 2018
do 01-03-18 Interne competitie ronde 21  
do 08-03-18 Rapid ronde 3  
za 10-03-18   LSG 4 - Oegstgeest 1
wo 14-03-18   Leiderdorp 2 - Oegstgeest 3
do 15-03-18 Interne competitie ronde 22 Oegstgeest 2 - Voorschoten 4
do 22-03-18 Interne competitie ronde 23  
do 29-03-18 Interne competitie ronde 24  
april 2018
do 05-04-18 Interne competitie ronde 25  
za 07-04-18   Oegstgeest 1 - Caissa 4
di 10-04-18   Utile Dulci 1 - Oegstgeest 2
do 12-04-18 Interne competitie ronde 26 Oegstgeest 3 - Daniel Noteboom 1
do 19-04-18 Interne competitie ronde 27  
za 21-04-18   DD 2 - Oegstgeest 1
do 26-04-18 Interne competitie ronde 28  
mei 2018
do 03-05-18 Interne competitie ronde 29  
do 10-05-18 Hemelvaart, geen schaken  
za 12-05-18   Senioren- en veteranenkampioenschap
do 17-05-18 Play-off - avond 1  
do 24-05-18 Play-off - avond 2  
do 31-05-18 Play-off - avond 3  
juni 2018
do 07-06-18 Open rapid ronde 1  
do 14-06-18 Open rapid ronde 2  
do 21-06-18 Open rapid ronde 3  
do 28-06-18 Laatste avond, snelschaken