Agenda 2018/2019



september 2018
do 06-09-18 Algemene ledenvergadering  
do 13-09-18 Interne competitie ronde 1  
za 15-09-18   Oegstgeest - Messemaker 1847
do 20-09-18 Interne competitie ronde 2  
do 27-09-18 Interne competitie ronde 3  
oktober 2018
do 04-10-18 Interne competitie ronde 4  
za 06-10-18   S. Landau - Oegstgeest
do 11-10-18 Interne competitie ronde 5  
ma 15-10-18   Philidor B - Oegstgeest B
do 18-10-18 Interne competitie ronde 6  
do 25-10-18 Interne competitie ronde 7 Oegstgeest A - AAS A
november 2018
do 01-11-18 Rapid ronde 1  
za 03-11-18   Oegstgeest - Santpoort
do 08-11-18 Interne competitie ronde 8  
do 15-11-18 Interne competitie ronde 9 Oegstgeest B - Bodegraven A
do 22-11-18 Interne competitie ronde 10  
za 24-11-18   Schaakmat Westland - Oegstgeest
do 29-11-18 Interne competitie ronde 11 Oegstgeest A - LSG B
december 2018
do 06-12-18 Interne competitie ronde 12  
do 13-12-18 Interne competitie ronde 13  
za 15-12-18   Oegstgeest - LSG 2
do 20-12-18 Snelschaakkampioenschap  
do 27-12-18 Denksportcentrum gesloten  
januari 2019
do 03-01-19 Interne competitie ronde 14
start tweede helft competitie
 
di 08-01-19   ASC A - Oegstgeest B
do 10-01-19 Interne competitie ronde 15  
do 17-01-19 Rapid ronde 2  
do 24-01-19 Interne competitie ronde 16 Voorschoten A - Oegstgeest A
do 31-01-19 Interne competitie ronde 17  
februari 2019
do 07-02-19 Interne competitie ronde 18 Oegstgeest B - LSG C
za 09-02-19   DSC Delft 2 - Oegstgeest
do 14-02-19 Interne competitie ronde 19  
do 21-02-19 Interne competitie ronde 20  
do 28-02-19 Interne competitie ronde 21 Oegstgeest A - Leithen A
maart 2019
ma 04-03-19   Daniel Noteboom A - Oegstgeest B
do 07-03-19 Interne competitie ronde 22  
do 14-03-19 Rapid ronde 3  
za 16-03-19   Oegstgeest - De Wijker Toren
ma 18-03-19   Philidor A - Oegstgeest A
do 21-03-19 Interne competitie ronde 23  
do 28-03-19 Interne competitie ronde 24  
april 2019
ma 01-04-19   Reynaerde A - Oegstgeest B
do 04-04-19 Interne competitie ronde 25  
do 11-04-19 Interne competitie ronde 26  
za 13-04-19   DD - Oegstgeest
do 18-04-19 Interne competitie ronde 27 Oegstgeest A - Voorschoten B
do 25-04-19 Play-off - avond 1  
mei 2019
do 02-05-19 Play-off - avond 2 Oegstgeest B - De Zwarte Pion A
do 09-05-19 Play-off - avond 3  
za 11-05-19   Oegstgeest - Zukertort Amstelveen 2
do 16-05-19 Play-off - avond 4  
vr 17-05-19   LSG A - Oegstgeest A
do 23-05-19 Play-off - avond 5  
do 30-05-19 Hemelvaart, geen schaken  
juni 2019
do 06-06-19 Open rapid ronde 1  
do 13-06-19 Open rapid ronde 2  
do 20-06-19 Open rapid ronde 3  
do 27-06-19 Laatste avond, snelschaken