Uitslagen rapidcompetitie 2021/2022

Uitslagen eerste ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Fred Slingerland           - Evert Leeuwenburgh         1 - 0    
  Gideon v.d. Bent           - Geert v.d. Wulp            0 - 1    
  Ed Wagemans                - Klaas Aalbers               -     
  Theo Goudriaan             - Ed Noordijk                1 - 0    
  Marcel Verschoor           - Marieke Vinkenoog          1 - 0    
  Kees de Korte              - Wim Evers                  1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Harry Telkamp                           Winst                  

Uitslagen tweede ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Harry Telkamp              - Kees de Korte              0 - 1    
  Marcel Verschoor           - Fred Slingerland           0 - 1    
  Geert v.d. Wulp            - Theo Goudriaan              -     
  Wim Evers                  - Ed Wagemans                0 - 1    
  Klaas Aalbers              - Dick v.d. Berg             1 - 0    
  Evert Leeuwenburgh         - Marieke Vinkenoog          1 - 0    
  Ed Noordijk                - Gideon v.d. Bent           0 - 1  

Uitslagen derde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Fred Slingerland           - Kees de Korte              1 - 0    
  Ed Wagemans                - Geert v.d. Wulp            1 - 0    
  Theo Goudriaan             - Klaas Aalbers              0 - 1    
  Gideon v.d. Bent           - Harry Telkamp              1 - 0    
  Evert Leeuwenburgh         - Marcel Verschoor           1 - 0    
  Marieke Vinkenoog          - Wim Evers                  0 - 1    
  Dick v.d. Berg             - Ed Noordijk                0 - 1    

Uitslagen vierde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Klaas Aalbers              - Fred Slingerland           0 - 1    
  Gideon v.d. Bent           - Ed Wagemans                1 - 0    
  Kees de Korte              - Evert Leeuwenburgh         0 - 1    
  Geert v.d. Wulp            - Harry Telkamp              1 - 0    
  Wim Evers                  - Theo Goudriaan             0 - 1    
  Ed Noordijk                - Marcel Verschoor            -     
  Marieke Vinkenoog          - Dick v.d. Berg             0 - 1    
 
Uitslagen vijfde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Fred Slingerland           - Gideon v.d. Bent           1 - 0    
  Evert Leeuwenburgh         - Klaas Aalbers              0 - 1    
  Ed Wagemans                - Johan Boots                1 - 0    
  GM de Niet                 - Joop Bakker                1 - 0    
  Harry Telkamp              - Ed Noordijk                0 - 1    
  Marcel Verschoor           - Wim Evers                   -     

Uitslagen zesde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Ed Wagemans                - Fred Slingerland           0 - 1    
  Klaas Aalbers              - GM de Niet                 0 - 1    
  Gideon v.d. Bent           - Evert Leeuwenburgh          -     
  Ed Noordijk                - Joop Bakker                 -     
  Dick v.d. Berg             - Marcel Verschoor           0 - 1    
  Johan Boots                - Harry Telkamp              1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    Wim Evers                  Winst                  

Uitslagen zevende ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Fred Slingerland           - Ed Noordijk                1 - 0    
  Klaas Aalbers              - Gideon v.d. Bent           1 - 0    
  Evert Leeuwenburgh         - Ed Wagemans                0 - 1    
  Marcel Verschoor           - Johan Boots                1 - 0    
  Joop Bakker                - Wim Evers                   -     
  Harry Telkamp              - Dick v.d. Berg             1 - 0    

Uitslagen achtste ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Johan Boots                - Fred Slingerland           0 - 1    
  Ed Wagemans                - Marcel Verschoor           0 - 1    
  Joop Bakker                - Klaas Aalbers              0 - 1    
  Ed Noordijk                - Evert Leeuwenburgh         0 - 1    
  Dick v.d. Berg             - Gideon v.d. Bent           1 - 0    
  Wim Evers                  - Harry Telkamp               -     

Uitslagen negende ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Harry Telkamp              - Fred Slingerland           0 - 1    
  Marcel Verschoor           - Klaas Aalbers              0 - 1    
  Ed Noordijk                - Ed Wagemans                0 - 1    
  Evert Leeuwenburgh         - Johan Boots                0 - 1    
  Dick v.d. Berg             - Geert v.d. Wulp            0 - 1    
  Kees de Korte              - Marieke Vinkenoog          1 - 0  

Uitslagen tiende ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Fred Slingerland           - Geert v.d. Wulp            1 - 0    
  Klaas Aalbers              - Johan Boots                 -     
  Ed Wagemans                - Kees de Korte              1 - 0    
  Harry Telkamp              - Marcel Verschoor           1 - 0    
  Evert Leeuwenburgh         - Dick v.d. Berg             1 - 0    
  Marieke Vinkenoog          - Ed Noordijk                0 - 1    
  
Uitslagen elfde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Klaas Aalbers              - Harry Telkamp               -     
  Fred Slingerland           - Marieke Vinkenoog          1 - 0    
  Dick v.d. Berg             - Ed Wagemans                0 - 1    
  Geert v.d. Wulp            - Evert Leeuwenburgh         0 - 1    
  Johan Boots                - Ed Noordijk                0 - 1    
  Marcel Verschoor           - Kees de Korte              1 - 0    

Uitslagen twaalfde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  Dick v.d. Berg             - Fred Slingerland           0 - 1    
  Ed Noordijk                - Klaas Aalbers              1 - 0    
  Harry Telkamp              - Evert Leeuwenburgh         0 - 1    
  Geert v.d. Wulp            - Marcel Verschoor           0 - 1    
  Marieke Vinkenoog          - Ed Wagemans                0 - 1    
  Kees de Korte              - Johan Boots                0 - 1