Uitslagen rapidcompetitie 2018/2019



Uitslagen twaalfde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  GM  de Niet                - G v.d. Bent               1 - 0    
  W Evers                    - E Wagemans                0 - 1    
  T Goudriaan                - E Leeuwenburgh            0 - 1    
  J Vlak                     - J Piket                   0 - 1    
  E Noordijk                 - G v.d. Wulp               0 - 1    
  M Verschoor                - H Telkamp                 1 - 0    
  K Scherpenisse             - M Jansen                  0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    F Slingerland              Winst                  
 
Uitslagen elfde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  G v.d. Wulp                - GM  de Niet               0 - 1    
  J Piket                    - E Wagemans                1 - 0    
  E Leeuwenburgh             - K Scherpenisse            1 - 0    
  J Vlak                     - G v.d. Bent               0 - 1    
  F Slingerland              - M Verschoor               1 - 0    
  H Telkamp                  - T Goudriaan               1 - 0    
  W Binnendijk               - E Noordijk                0 - 1    
  M Jansen                   - W Evers                   0 - 1    
                                                                              
Uitslagen tiende ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  GM  de Niet                - F Slingerland             1 - 0    
  G v.d. Bent                - E Wagemans                0 - 1    
  W Binnendijk               - K Scherpenisse            0 - 1    
  M Verschoor                - E Leeuwenburgh            0 - 1    
  W Evers                    - G v.d. Wulp               0 - 1    
  E Noordijk                 - J Piket                   0 - 1    
  H Telkamp                  - J Vlak                    0 - 1    
  T Goudriaan                - M Jansen                  1 - 0    
  
Uitslagen negende ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  E Wagemans                 - GM  de Niet               0 - 1    
  K Scherpenisse             - G v.d. Bent               0 - 1    
  E Leeuwenburgh             - W Binnendijk               -     
  J Piket                    - T Goudriaan                -     
  J Vlak                     - F Slingerland             0 - 1    
  G v.d. Wulp                - M Jansen                  1 - 0    
  E Noordijk                 - H Telkamp                  -     
                                                                              
Reglementair :    M Verschoor                Winst                  

Uitslagen achtste ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  J Bakker                   - K Scherpenisse             0 - 1    
  E Wagemans                 - E Leeuwenburgh             1 - 0    
  F Slingerland              - J Piket                     -     
  G v.d. Bent                - G v.d. Wulp                1 - 0    
  M Jansen                   - M Verschoor                0 - 1    
  E Noordijk                 - W Evers                    0 - 1    
  T Goudriaan                - J Vlak                      -     
                                                                              
Reglementair :    H Weiland   Winst                  

Uitslagen zevende ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  J Bakker                   - E Leeuwenburgh              -     
  G v.d. Wulp                - E Wagemans                 0 - 1    
  K Scherpenisse             - F Slingerland               -     
  J Piket                    - W Evers                    1 - 0    
  M Jansen                   - G v.d. Bent                0 - 1    
  H Weiland                  - M Verschoor                0 - 1    
  T Goudriaan                - E Noordijk                 1 - 0    
                                                                              
Reglementair :    J Vlak      Winst                

Uitslagen zesde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  E Wagemans                 - J Bakker                   0 - 1    
  E Leeuwenburgh             - J Piket                    1 - 0    
  F Slingerland              - G v.d. Wulp                0 - 1    
  M Verschoor                - K Scherpenisse             0 - 1    
  W Evers                    - H Weiland                  1 - 0    
  G v.d. Bent                - T Goudriaan                1 - 0    
  J Vlak                     - M Jansen                   0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    E Noordijk  Winst                  
 
Uitslagen vijfde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  J Bakker                   - F Slingerland              1 - 0    
  K Scherpenisse             - E Wagemans                 0 - 1    
  E Leeuwenburgh             - W Evers                    1 - 0    
  J Piket                    - G v.d. Bent                1 - 0    
  G v.d. Wulp                - T Goudriaan                1 - 0    
  M Verschoor                - J Vlak                     1 - 0    
  E Noordijk                 - H Weiland                  0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    M Jansen    Winst                  

Uitslagen vierde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  GM  de Niet                - M Verschoor                1 - 0    
  F Slingerland              - E Leeuwenburgh             1 - 0    
  E Wagemans                 - H Telkamp                  1 - 0    
  H Weiland                  - K Scherpenisse             0 - 1    
  L van Gunsteren            - D Klok                     1 - 0    
  W Evers                    - J Vlak                     1 - 0    
  M Jansen                   - E Noordijk                 0 - 1    
                                                                              
Reglementair :    J Bakker    Winst                  
  
Uitslagen derde ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  E Leeuwenburgh             - GM  de Niet                0 - 1    
  W Binnendijk               - E Wagemans                 1 - 0    
  K Scherpenisse             - L van Gunsteren             -     
  F Slingerland              - W Evers                    1 - 0    
  M Verschoor                - J Bakker                   0 - 1    
  H Telkamp                  - H Weiland                  1 - 0    
  D Klok                     - M Jansen                   1 - 0    
  J Vlak                     - E Noordijk                 1 - 0    

Uitslagen tweede ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  E Wagemans                 - F Slingerland              1 - 0    
  GM  de Niet                - K Scherpenisse             1 - 0    
  H Weiland                  - E Leeuwenburgh             0 - 1    
  J Bakker                   - W Binnendijk               0 - 1    
  E Noordijk                 - M Verschoor                0 - 1    
  W Evers                    - D Klok                     1 - 0    
  H Telkamp                  - M Jansen                   1 - 0    
  L van Gunsteren            - J Vlak                     1 - 0    
 
Uitslagen eerste ronde.

  Witspeler                  - Zwartspeler               Uitslag
  ------------------------------------------------------ -------
  F Slingerland              - E Noordijk                 1 - 0    
  D Klok                     - GM  de Niet                0 - 1    
  E Leeuwenburgh             - H Telkamp                  1 - 0    
  J Vlak                     - J Bakker                   0 - 1    
  K Scherpenisse             - W Evers                    1 - 0    
  M Verschoor                - E Wagemans                 0 - 1    
  W Binnendijk               - L van Gunsteren            1 - 0    
  M Jansen                   - H Weiland                  0 - 1